Důležitý datum

Facebook (obec)

Fotogalerie z obce

IMG 5106Vážení spoluobčané,

v měsíci březnu proběhlo, po schválení zastupitelstva obce, vykácení přerostlých stromů na plácku ,,u Kolandů". Stromy zasahovaly do elektrického vedení, plácek celkově zastiňovaly a zabraňovaly výhledu na křižovatce. Při silných větrech a pod tíhou sněhu se nakláněly na rodinné domky v těsné blízkosti i do komunikací. Celkově již ohrožovaly bezpečnost. Po zvážení všech možností zastupitelstvo obce schválilo jejich pokácení. V pondělí 4.4.2016 probíhaly úpravy po vykácení stromů - odstranění a úklid pařezů, porovnání plochy.

Samozřejmě zastupitelstvo obce projednalo a schválilo variantu nové výsadby zeleně a celkové úpravy plácku. Pod kontejnery na tříděný odpad bude zpevněná plocha, kontejnery budou ohrazeny, aby nebyly na ,,první pohled" vidět. Na místě budou nově zabudovány lavičky, odpadkový koš, vysazeny budou stromy nové a plocha se nově zatravní. Věřím, že se plácek bude líbit a dobře poslouží k sousedským setkání.

V případě dotazů mě můžete navštívit na obecním úřadu, budete vítáni.

Marcela Dušková, starostka obce

Úřední hodiny pro veřejnost